AGAM Sp. z o.o.

AGASLIDE. Środek poślizgowy do rur kanalizacyjnych

Kandydat do nagrody w kategorii
Produkt Roku

Firma AGAM Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem materiałów uszczelniających, lutowniczych i chemii instalacyjnej. Na rynku istnieje od 1995 roku. 

Marka AGAM to przede wszystkim gwarancja jakości. 

Produkt Roku - AGASLIDE. Środek poślizgowy do rur kanalizacyjnych

Środek poślizgowy AGASLIDE ułatwia montaż oraz demontaż rur, kształtek i muf kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych oraz przeciąganie kabli elektrycznych. Produkt konserwuje gumową uszczelkę zapobiegając jej parceniu, co pozwala na ponowne rozmontowanie instalacji nawet po długim czasie. Środek wydłuża żywotność posmarowanej uszczelki. Produkt uzyskał atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie i może być stosowany w instalacjach wodociągowych. Można stosować także do rur żeliwnych, betonowych oraz kamionkowych.

Właściwości:

  •  ułatwia łączenie elementów
  •  impregnuje posmarowane powierzchnie uszczelki
  •  mrozoodporny
  •  zapobiega parceniu uszczelek i rozszczelnieniu instalacji
  •  eliminuje zjawisko deformacji i przecinania uszczelek
  •  wysoka lepkość konsystencji ułatwia pracę
  •  nie podrażnia skóry dłoni

Oddaj na nas swój głos, ponieważ marka AGAM to przede wszystkim gwarancja jakości.

Środek poślizgowy AGASLIDE jest wysokiej jakości produktem ułatwiającym codzienne prace montażowe.

Zróżnicowane pojemności i opakowania pomagają przy pracach zarówno na małych średnicach, jak również przy bardzo dużych rurociągach.

Środek AGASLIDE powinien się znaleźć w torbie każdego instalatora. 

Firma AGAM Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem materiałów uszczelniających, lutowniczych oraz chemii instalacyjnej. Na rynku istnieje od 1995 roku. Siedziba znajduje się w miejscowości Łyski pod Białymstokiem.

Celem firmy jest dostarczanie produktów, które instalatorzy wykorzystują w swojej codziennej pracy. Stawiając na pierwszym miejscu satysfakcję klienta, sukces firmy utożsamia z sukcesem swoich odbiorców. Celem firmy jest dążenie do tworzenia wartości wraz ze swoimi klientami.

Marka AGAM to przede wszystkim gwarancja jakości. Dzięki monitoringowi jakości obecnemu na każdym etapie produkcji, wszystkie produkty opuszczające fabrykę spełniają najwyższe standardy. 

Przyjęta przez AGAM strategia pozwala na sukcesywny rozwój firmy oraz wzmacnianie pozycji na arenie międzynarodowej. Wyroby produkowane przez firmę dostępne są w ponad 10 krajach Europy.