Aspo-Korner

Przedsiębiorcza Hurtownia Roku

Kandydat do nagrody w kategorii
Samodzielna Hurtownia Roku

Firma Aspo-Korner działa na rynku polskim już niemal od 10 lat, a jej doświadczenie sięga początków XXI wieku. Od początku swej działalności związana jest z miastem Głogów, ale dzięki rozwojowi firmy obsługuje obecnie klientów z całej Polski. 

  • Specjalizuje się w zaopatrywaniu profesjonalistów i majsterkowiczów w elektronarzędzia, narzędzia spalinowe i ręczne oraz akcesoria najwyższej jakości.
  • Wszystkim swoim klientom zapewnia kompleksową obsługę  nie tylko, jeśli chodzi o sprzedaż, ale też o serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny) i fachowe doradztwo. Aspo - Korner stara się, aby zadowoleni klienci wracali do firmy każdego dnia, dlatego stawia na jakość obsługi: proponuje rozwiązania, które oszczędzają czas i pieniądze kontrahentów. 
  • Z  usług Aspo-Korner korzystają regularnie potężne fabryki, autoryzowane serwisy i warsztaty, ale także przedsiębiorcy - mali i duzi - oraz majsterkowicze.  

Od 2018 roku hurtownia jest dumnym partnerem handlowym OSFIS i wspólnie tworzy Warsztat Czas na Hydraulika, czyli miejsce, w którym instalatorzy mają zaspokoić każdą swoją narzędziową potrzebę.