BMETERS Polska

Firma Przyjazna Instalatorom

Kandydat do nagrody w kategorii
Firma Przyjazna Instalatorom

BMETERS Polska jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła. 

Firma Przyjazna Instalatorom - BMETERS Polska

Firma prowadziła cykl szkoleń dla instalatorów w zakresie obsługi systemów radiowego odczytu: wodomierzy, ciepłomierzy oraz podzielników ciepła. Szkolenia pod nazwą „Hydrolink BMETERS – obsługa zestawu inkasenckiego” odbywały się w wybranych hurtowniach na terenie kraju.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na usługi odczytu mediów drogą radiową BMTERS Polska dostarcza rozwiązanie wyprzedające oczekiwania klientów – Hydrolink – system zdalnego odczytu. Zestaw inkasencki BMETERS  składa się z oprogramowania do odczytów, odbiornika USB oraz laptopa lub tabletu. Jego obsługa zawiera się w trzech prostych krokach: 

1. Włącz odbiornik

2. Wybierz listę odczytową

3. Przejdź do zakładki z odczytami.

Korzystając z programów do zdalnego odczytu Hydrolink instalatorzy mogą samodzielnie odczytywać wskazania wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania, konfigurować urządzenia i rozliczać koszty w oparciu o pozyskane dane o zużyciu mediówStwarza to możliwość dodatkowego dochodu w postaci świadczenia przez instalatora usług dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. 

Zaufanie i bezpieczeństwo, a także jakość oferowanych usług i produktów to główne wartości, którymi kieruje się BMETERS.

Wdrożenie systemu opomiarowania i rozliczeń mediów to ekonomiczna inwestycja na długie lata.

BMETERS gwarantuje

  • wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania
  • szkolenia
  • darmową aktualizację oprogramowania
  • wieloletnią gwarancję na urządzenia

Firma BMETERS Polska jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła. Działa nie tylko na polskim rynku, lecz również na wielu rynkach zagranicznych.

Kilkanaście lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez klientów.

Zaufanie i bezpieczeństwo, a także jakość oferowanych usług i produktów to główne wartości, którymi kieruje się BMETERS. Dynamika rozwoju firmy BMETERS zależy od wieloletniego doświadczenia oraz stale rosnących standardów obsługi klienta.

Dzięki temu osiągnęła pozycję lidera w Polsce w dziedzinie projektowania, produkcji oraz serwisu urządzeń pomiarowych.

W ofercie firmy znajdują się: wodomierze mieszkaniowe oraz przemysłowe, ciepłomierze, a także podzielniki kosztów ogrzewania. BMETERS stworzył również najwyższej klasy zintegrowany system zdalnego odczytu. Ten nowoczesny mechanizm gwarantuje niezawodne i efektywne działanie, a użyte w nim innowacyjne technologie zapewniają wieloletnie użytkowanie. Precyzyjne urządzenia pomiarowe zaprojektowane przez firmę  zapewniają również rozsądne zużycie mediów, a tym samym – dbają o środowisko i jego ochronę.

Pasja, doświadczenie i wiedza pomagają rozwinąć firmę. Jednak to odpowiedni ludzie tworzą jej najwyższą wartość i gwarantują sukces. Umiejętności i zaangażowanie  pracowników są źródłem pomyślnej realizacji strategii firmy. Rozwój technologiczny oparty na wspólnym działaniu sprawił, że dziś BMETERS jest jednym z największych producentów urządzeń pomiarowych w Polsce oraz w Europie.