FERRO

Rozdzielacz ze stali nierdzewnej z zaworami termostatycznymi i przepływomierzami (SN-RZP)

Kandydat do nagrody w kategorii
Produkt Roku

FERRO to działająca w branży instalacyjnej, techniki grzewczej oraz sanitarnej Grupa Kapitałowa o międzynarodowym zasięgu. Lider sprzedaży w Europie Środkowo - Wschodniej. Producent, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki obecne są w ponad 30 krajach na dwóch kontynentach. Na polskim rynku obecny od 26 lat.

Produkt Roku - Rozdzielacz ze stali nierdzewnej z zaworami termostatycznymi i przepływomierzami 

Rozdzielacz typu SN-RZP składa się z dwóch belek ( 2-12 obwodów) wykonanych ze stali nierdzewnej AISI304 , kompletu uchwytów stalowych, przepływomierzy do regulacji przepływów na belce zasilającej oraz zaworów termostatycznych na belce powrotnej z pokrętłami do ręcznej regulacji z możliwością podłączenia głowicy termoelektrycznej. Na wyposażeniu znajdują się również automatyczne zawory odpowietrzające, obrotowe zawory spustowe, korki mosiężne, a także nyple ze złączkami do rur wielowarstwowych 16x2 mm.

Rozdzielacz FERRO odpowiada za regulację i właściwy rozkład temperatury w budynku, dzięki zastosowaniu w ogrzewaniu płaszczyznowym podnosi efektywność grzania oraz komfort korzystania z ogrzewania podłogowego. 

Na tle konkurencji rozdzielacze FERRO wyróżniają się wysoką jakością użytych materiałów ( stal nierdzewna AISI304, mosiądz CW617N). Wyprodukowane w czeskiej fabryce Grupy FERRO w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii, charakteryzują się wysoką precyzją wykonania.

Rozdzielacze są dostarczane jako produkt w pełni zmontowany, nie wymagający dodatkowej pracy instalatora. 

Produkt z 15-letnią gwarancją.

Oddaj swój głos na nasz produkt, ponieważ rozdzielacze FERRO wyróżniają się wysoką jakością i w pełni odpowiadają na potrzeby instalatorów.

To produkt wykonany przy użyciu materiałów najwyższej jakości - stal nierdzewna AISI304, mosiądz CW617N  z długoletnią gwarancją obejmującą 15 lat. 


FERRO to działająca w branży instalacyjnej, techniki grzewczej oraz sanitarnej Grupa Kapitałowa o międzynarodowym zasięgu. Lider sprzedaży w Europie Środkowo - Wschodniej. Producent, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki obecne są w ponad 30 krajach na dwóch kontynentach. Na polskim rynku obecny od 26 lat.

Dzięki nabyciu 100% akcji czeskiej firmy NOVASERVIS Grupa pozyskała nowoczesne zaplecze produkcyjne, a jej wachlarz produktów znacząco się poszerzył – w fabryce w Znojmo wytwarzane są  baterie, natryski, akcesoria łazienkowe oraz grzejniki łazienkowe w oparciu o europejskie normy technologiczne i organizacji pracy.

Firma FERRO jako jedna z nielicznych może poszczycić się własnym Centrum Laboratoryjno-Szkoleniowym. Ta unikalna na polskim rynku jednostka badawcza powstała z inicjatywy inżynierów Działu Technicznego FERRO, ma za zadanie sprawdzanie prototypów produktów schodzących z taśm fabrycznych producenta. Miejsce, w którym szkolą się pracownicy, serwisanci i instalatorzy współpracujący z firmą jest także platformą edukacyjną służącą młodym.

Znakiem rozpoznawczym produktów i marki FERRO jest jakość, funkcjonalność, innowacyjna technologia i oryginalny design. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie przez środowiska i instytucje branżowe oraz renomowane magazyny – wnętrzarskie, budowlane, finansowe i inne. FERRO jest liderem rozwiązań proekologicznych, w tym baterii i natrysków należących do linii VerdeLine, oraz pierwszym producentem armatury z Europy Centralnej, którego wyroby zostały wprowadzone do internetowej bazy danych European Water Label.

FERRO to także nowocześnie zarządzana grupa kapitałowa z podmiotem dominującym – giełdową spółką FERRO S.A.