Uponor

Firma Przyjazna Instalatorom

Kandydat do nagrody w kategorii
Firma Przyjazna Instalatorom

Firma Uponor jest czołowym globalnym dostawcą systemów i rozwiązań z zakresu dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędnych systemów ogrzewania i chłodzenia oraz niezawodnych rozwiązań infrastrukturalnych. 

Firma Przyjazna Instalatorom - Uponor

W firmie Uponor potrzeby klienta zaspokajane są na najwyższym poziomie.

Profesjonalne wsparcie – dokładnie tam gdzie i kiedy jest potrzebne!

 • Do dyspozycji partnerów firmy pozostają wszyscy pracownicy w regionach (20 osobowy zespół ludzi) – każde województwo ma swoich opiekunów z działu handlowego oraz technicznego.
 • Oferty są przygotowywane na bieżąco, a odpowiedzi na pytania udzielane od ręki.
 • Produkty oraz potrzebny do instalacji systemu sprzęt udostępniany jest instalatorom terminowo. 
 • Dział Obsługi Klienta udziela kompleksowego wsparcia przy składaniu i obsłudze zamówień, również tych dedykowanych na konkretne inwestycje. 

Usługi on-line – zawsze pod ręką

 • Na stronie internetowej Uponor dostępna jest obszerna baza wiedzy zawierająca informacje techniczne, linki do filmów instruktażowych dostępnych na kanale YouTube oraz broszury , katalogi i narzędzia do samodzielnej kalkulacji. 
 • Wyszukiwarka firm instalacyjnych zamieszczona na www.uponor.pl pozwala w łatwy sposób klientom końcowym odnaleźć kontakt do wykonawców pracujących z systemami Uponor.

Szkolenia

 • Uponor przeprowadza regularne szkolenia dla instalatorów na terenie całego kraju.
 • Zakres szkoleń oraz miejsce ich przeprowadzenia jest w pełni dostosowane do potrzeb partnerów. W Błoniu (pod Warszawą) Uponor posiada salkę szkoleniową, gdzie wyeksponowane są różne systemy i gdzie można poćwiczy różne metody instalacji poszczególnych produktów. Dodatkowo w regionach na życzenie partnerów organizowane są prezentacje i treningi umiejętności w punktach dystrybucyjnych, a nawet na budowach.
 • Wszystkie szkolenia przeprowadzane są nieodpłatnie.
 • Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat poświadczające zdobytą wiedzę.

Partnerstwo

 • Uponor to partner godny zaufania, kierujący się w biznesie przejrzystymi zasadami współpracy.
 • Uponor&More– program lojalnościowy dla instalatorów umożliwia zarejestrowanym uczestnikom zbieranie punktów już przy pierwszym zakupie określonych produktów Uponor. Zebrane punkty można następnie wymieniać na fantastyczne nagrody.
 • Dział techniczny zapewniający wsparcie projektowe lub doradcze to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów dostępnych pod telefonem. Ich wiedza i zaangażowanie sprawiają, że potrafią znaleźć rozwiązanie w każdej, nawet skomplikowanej, sytuacji. Codzienne, kompleksowe wsparcie otrzymują od Uponor instalatorzy realizujący zarówno duże inwestycje takie jak osiedla czy hotele, jak również te mniejsze np. domy jednorodzinne.

 


Uponor jest liderem rynku w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia oraz instalacji wody użytkowej, a jednym z najważniejszych celów jest wspieranie innowacyjnych rozwiązań poprawiających jakość życia ludzi na co dzień korzystających z produktów.

Kluczem do sukcesu firmy jest ścisła współpraca z instalatorami, dlatego wspiera swoich partnerów, oferując wiedzę techniczną oraz usługi takie jak: działania marketingowe, szkolenia czy udostępnienie aplikacji mobilnych ułatwiających pracę w terenie.

Firma pragnie, aby dla instalatorów, którzy jej zaufali współpraca z Uponor była czystą przyjemnością, dlatego jest z nimi na wszystkich etapach realizacji instalacji: od wsparcia projektowego przez koordynację logistyki do instalacji i oddania jej do użytku.Uponor to spółka notowana na giełdzie z siedzibą w Vantaa w Finlandii działająca od  stu lat.

 Firma Uponor jest czołowym globalnym dostawcą systemów i rozwiązań z zakresu dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędnych systemów ogrzewania i chłodzenia oraz niezawodnych rozwiązań infrastrukturalnych. Firma działa na wielu rynkach w sektorze budowlanym — od budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego po przemysł i inżynierię lądową.

Produkty Uponor są dostępne dla klientów w ponad 100 krajach. Zapewniają one bezpieczną pod względem higieny wodę pitną, a także energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie. Firma dąży do zrównoważonego rozwoju, a jej celem jest sprawienie, aby życie ludzi było przyjemniejsze.